Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Zamówienia specjalne

PRODUKUJEMY Z TEKTURY WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ.

W Kos-Pak specjalizujemy się w produkcji niestandardowych, niskoseryjnych, fasonowych (czyli z wykrojnika) opakowań z tektury falistej.

Oznacza to, że dla każdego Klienta, możemy dobrać najlepszy dla niego kształt, rozmiar i rodzaj opakowania, oraz materiał, a następnie wyprodukować go w potrzebnej ilości.

Posiadamy ponad 200 gotowych wzorów wykrojników, ale chętnie pomożemy również jeśli potrzebne jest jeszcze bardziej wyjątkowe opakowanie.

Mamy blisko 30 lat doświadczenia na rynku tektury, więc z przyjemnością pomożemy wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Ponieważ jesteśmy producentem, więc w Kos-Pak można zamówić praktycznie dowolną liczbę opakowań – od małych nakładów, po ilości hurtowe.

Dodatkowo, wieloletnia współpraca ze sprawdzonymi dostawcami i produkcja na miejscu (nasz zakład mieści się w Warszawie, na Pradze-Północ), to gwarancja możliwie najszybszej realizacji zamówień.

W ciągłej sprzedaży posiadamy też ekologiczne i wytrzymałe, produkowane przez nas wypełniacze do przesyłek – dzięki nim zawartość Twoich paczek zawsze będzie profesjonalnie, odpowiednio i estetycznie zabezpieczona.

Przestawione poniżej opakowania, to jedynie wybrana część wzorów, które oferujemy naszym Klientom – jeśli masz specjalne potrzeby – zapraszamy!, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Wiele rodzajów opakowań i tekturę falistą posiadamy w ciągłej sprzedaży, zapraszamy więc do kontaktu i współpracy.

PRODUKUJEMY WSZYSTKO Z TEKTURY. Z FASONEM!
KOS-PAK Sp. J.