Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Opakowania kartonowe

Klasyczne kartony klapowe

Kos-Pak jest producentem popularnych, klasycznych kartonów klapowych. Oferujemy w sprzedaży opakowania kartonowe gwarantujące wszechstronne zastosowanie. Nasze klapowe opakowania kartonowe szybko i łatwo się składa, a ich zamykanie klapami z góry i z dołu zapewnia uniwersalność zastosowań. Specjalne, odpowiednio wytrzymałe opakowania z rączkami doskonale sprawdzają się podczas przeprowadzki, lub remontu, a odpowiednio dobrane rozmiary do najlepsze opakowania do paczkomatów.

Polecamy je do pakowania zarówno niewielkich, jak i wielkogabarytowych towarów, a także to wysyłki i transportu.

Dzięki temu, że produkujemy je na miejscu, więc jest to dla Państwa gwarancja dobrej ceny, a równocześnie jedno z najlepszych i tańszych rozwiązań w zakresie pakowania, zapewniające równocześnie odpowiednią jakość, wytrzymałość i bezpieczeństwo z troską o ekologię.

Wiele rodzajów, rozmiarów i modeli posiadamy w ciągłej sprzedaży, ale w sprawie aktualnego asortymentu i ilości dostępnych „od ręki” prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 602 622 644, lub +48 604 882 778, bądź mailowy na adres: biuro@kos-pak.com .

opakowania klapowe
Opakowania fasonowe

Opakowanie fasonowe - wykrojnikowe

Opakowania fasonowe, czyli pudełka produkowane z wykrojnika oferujemy Klientom zawsze w najlepszym wariancie.

Specjalizujemy się w produkcji pudełek fasonowych, więc zawsze chętnie pomożemy wybrać Klientowi najlepsze dla niego opakowania fasonowe zarówno pod względem kształtu, rozmiaru, jakości, jak i rodzaju materiału opakowania.

Kos-Pak jest producentem opakowań fasonowych, więc posiadamy ponad 200 różnych, gotowych wykrojników, a i zawsze w przypadku indywidualnych potrzeb, chętnie doradzimy Państwu optymalnie rozwiązanie.

Nasze opakowania fasonowe produkujemy z ekologicznych materiałów, przy użyciu specjalnych wykrojników, idealnie dostosowanych do indywidualnych potrzeb i projektu Klienta, jak również z międzynarodowego katalogu FEFCO.

Kartony fasonowe Kos-Pak są zawsze nie tylko ekologiczne, ale też estetyczne, trwałe, wytrzymałe, nadają się do wielokrotnego wykorzystania i składa się je bez użycia kleju.

Produkujemy je z odpowiedniej tektury, aby zawsze solidnie zabezpieczały zapakowany produkt.

KOS-PAK – PRODUKUJEMY WSZYSTKO Z TEKTURY. Z FASONEM!

Wypełniacze do paczek i przesyłek

Doskonałym, sprawdzonym, bezpiecznym i ekologicznym rozwiązaniem są tekturowe wypełniacze do paczek dostępne w naszej ofercie.

Produkowane i oferowane przez Kos-Pak wypełniacze kartonowe do paczek to gwarancja bezpieczeństwa. To nowoczesne, wygodne i ekologiczne rozwiązanie, które doskonale zastępuje chociażby folię bąbelkową i inne produkty z tworzyw sztucznych. Wypełniacze EKO Kos-Pak są w oczywisty sposób estetyczniejsze niż np. gazety, lub resztki starego papieru, co ma znaczenie zwłaszcza dla sklepów, firm i agencji.

Mniejsze ryzyko uszkodzenia paczki i jej zawartości, oraz zapobiegnięcie zniszczeniu, czy nawet zarysowaniu przesyłki, to tylko część z licznych zalet, jakie dają ekologiczne, tekturowe wypełniacze do paczek produkowane przez Kos-Pak.

Kartonowe EKO wypełniacze są elastyczne, rozciągliwe, nie kruszą się i nie łamią, dają możliwość zwiększania objętości, nie rysują powierzchni, oraz wypełniają nawet najmniejsze szczeliny.

Nasze ekologiczne wypełniacze kartonowe do paczek amortyzują nawet najsilniejsze wstrząsy, uderzenia i upadki oraz zabezpieczają przesyłkę przed stłuczeniem i rozbiciem, co jest ważne zwłaszcza w transporcie oraz przy korzystaniu z usług poczty i firm kurierskich, oraz paczkomatów.

Tekturowe wypełniacze to maksymalna i ekologiczna ochrona Twoich przesyłek w bardzo atrakcyjnej cenie.

EKO wypełniacze
Kratownice i przekładki

Kratownice i przekładki

Do produkowanych przez nas opakowań kartonowych oferujemy idealnie dopasowane przekładki oraz kratownice z tektury.

Kartonowe kratownice i przekładki, których producentem jest Kos-Pak, w bezpieczny i estetyczny sposób zabezpieczą zawartość opakowań i paczek, w tym przesyłek pocztowych, kurierskich i do paczkomatów.

Oferując kompleksowo opakowania z tektury falistej do przesyłek, paczkomatów, przeprowadzki, remontu etc., produkujemy też wypełniacze ekologiczne, kartonowe, papier przekładkowy, papier pakowy, a także tekturę falistą w arkuszach i tekturę falistą w roli.

Produkty Kos-Pak są ekologiczne, bezpieczne, sprawdzone, nowoczesne, wygodne i estetyczne.

Produkujemy rozwiązania, które zmniejszają ryzyko uszkodzenia opakowania i zawartości, zapobiegają zniszczeniu i zarysowaniu przesyłki. Amortyzują wstrząsy, uderzenia i upadki, zabezpieczają przed stłuczeniem, czy rozbiciem.

KOS-PAK – PRODUKUJEMY Z TEKTURY WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ.