Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Wypełniacze do paczek

Chcesz, aby wysłana przez Ciebie przesyłka dotarła do odbiorcy w nienaruszonym stanie? Prowadzisz sklep internetowy i pragniesz zaskoczyć swoich klientów dokładnością i precyzyjnością? A może czeka Cię przeprowadzka i bezpieczne przenoszenie sprzętów domowych na samą myśl przyprawia o dreszcze na całym ciele? Kluczem do sukcesu jest oczywiście odpowiednie zabezpieczenie paczki przed przemieszczaniem się zawartości. Tutaj z pomocą przyjdą wypełniacze do paczek dostępne w naszym sklepie internetowym. Wbrew pozorom właściwe wypełnienie przesyłki to jeden z najważniejszych elementów w procesie pakowania! Zminimalizowanie uszkodzenia paczki, zmniejszenie ryzyka całkowitego zniszczenia czy nawet zarysowania produktu znajdującego się w środku to dopiero początek zalet, jakie niesie ze sobą ekologiczny kartonowy wypełniacz paczek

EKO wypełniacze

Tekturowe wypełniacze to gwarancja najwyższej jakości 

Prawdopodobnie nikogo nie zaskoczy stwierdzenie, że właściwy i bezpieczny transport przesyłek to nie lada wyzwanie. Kurierzy poruszają się po bardzo zróżnicowanych nawierzchniach drogi, przez co stan przesyłki po dotarciu do klienta może pozostawiać wiele do życzenia. Wypełniacze do paczek to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również ekologiczne rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi, chociażby klasyczną folię bąbelkową. Dlaczego warto postawić właśnie na nasze EKO wypełniacze? To nie tylko gwarancja zabezpieczenia zawartości np. opakowania kartonowego, które również posiadamy w swojej ofercie, ale też ograniczenie stosowania tworzyw sztucznych podczas produkcji. Zmniejszona jest więc produkcja plastiku. Jak widać, skuteczność i troska o środowisko idą ze sobą w parze. Tekturowe wypełniacze są bowiem w 100% biodegradowalne. Ponadto nasze ekologiczne kartonowe wypełniacze paczek są sprzedawane na kilogramy, dzięki czemu to klient decyduje o zakupionej ilości. 

Unieruchomienie każdego produkty bez względu na jego rodzaj czy gabaryty – to właśnie tak najprościej opisać działanie naszych wypełniaczy papierowych. A to dopiero początek zalet  EKO wypełniaczy dostępnych w asortymencie naszego sklepu:

  • elastyczne,
  • rozciągliwe,
  • nie kruszą się,
  • dają możliwość zwiększania objętości,
  • nie rysują żadnych powierzchni,
  • wypełniają nawet najmniejsze szczeliny.

Wypełniacze tekturowe to zupełnie nowy wymiar pakowania

 

Nasze wypełniacze papierowe doskonale poradzą sobie w ochronie produktów wykonanych nawet z najdelikatniejszych czy najcieńszych materiałów. Uniwersalność sprawia, że wypełniacze tekturowe mogą być stosowane przy każdym typie produktów. Dzięki temu wszystkie towary dotrą do klienta w idealnym stanie – nawet te wykonane ze szkła i o nieregularnych kształtach! Budowanie wizerunku i pozytywnych skojarzeń z marką to przecież podstawa każdego biznesu. Zadowolony klient z pewnością wróci ponownie!

Połączenie niskiej ceny, najwyższej jakości wykonania i ekologicznych rozwiązań jest zadaniem niewykonalnym? Nic bardziej mylnego! Wypełniacze do paczek są swoistą mieszanką wszystkich tych cech. Dodatkowo ekologiczne kartonowe wypełniacze paczek amortyzują wstrząsy, uderzenia, upadki i zabezpieczają przesyłkę przed stłuczeniem czy rozbiciem. W ofercie posiadamy także papier pakowy, który podobnie jak wypełniacze tekturowy całkowicie zmienia sposób pakowania i transportowania przesyłki. Z nami zapomnisz o ryzyku zgłoszeń reklamacyjnych wywołanych np. zniszczeniami opakowania podczas transportu, a także niezadowoleniu klientów. Tekturowe wypełniacze to maksymalna ochrona w bardzo atrakcyjnej cenie. Wysyłki w nawet najdalsze części świata nie stanowią dla nas żadnego problemu.

wypełniacze paczek