Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Papier pakowy

PAPIER PAKOWY 1010x1250

Papier pakowy posiadamy w paczkach po 10 kg lub arkuszach na palecie.

Służy do pakowania artykułów przemysłowych, często używany jako materiał przekładkowy i ochronny. Wysoki efekt wyściełania, zawijania, przekładania idealny do wypełniania wolnej przestrzeni.

Znakomity jako papier pakunkowy i ochronny. Dobra ochrona delikatnych dóbr. Niewielka waga własna, stosunkowo duża wytrzymałość. Przyjazny dla środowiska.

papier pakowy
wypelniacze

TEKTURA PRZEKŁADKOWA, MAKULATUROWA 1180x780

Podstawowa tektura przekładkowa.

Służy jako zabezpieczenie podczas transportu, jako przekładka w warstwach na paletach.

 

Papier pakowy w naszym asortymencie

Papier pakowy dostępny w naszej ofercie to przede wszystkim ten w paczkach po 10 kg lub arkuszach na palecie. W tym przypadku wiele zależy od nakładu, a także potrzeb klienta. Służy do pakowania artykułów przemysłowych, często używany jako materiał przekładkowy i ochronny. Wysoki efekt wyściełania, zawijania, przekładania sprawia, że jest wprost idealny do wypełniania wolnej przestrzeni. Doskonale sprawdzi się jako papier pakunkowy i ochronny. Dobra ochrona delikatnych dóbr, a także materiał służący do zapakowania lżejszych i małogabarytowych przedmiotów. Niewielka waga własna, a także stosunkowo duża wytrzymałość sprawia, że wyrób ten od lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem Dzięki temu, że w pełni wykonany jest z surowców wtórnych, jest również przyjazny dla środowiska.

Papier pakowy dopasowany do potrzeb klientów 

Papier pakowy perfekcyjnie sprawdzi się także podczas pakowania zróżnicowanych przedmiotów z myślą o późniejszej wysyłce. Z powodzeniem zabezpieczy także przedmioty wyposażenia domowego. Jego walory docenią też właściciele dużych firm i przedsiębiorstw podczas pakowania prezentów świątecznych czy upominków dla współpracowników. To doskonała alternatywa dla tradycyjnego papieru do pakowania. Chociaż bardzo często zupełnie o tym zapominamy, to właściwe zapakowanie produktów ma olbrzymi wpływ na stan, w jakim przesyłka dotrze do klienta. To jeden z elementów budowania pozytywnego wizerunku i doświadczeń związanych z marką. 

Papier pakowy – sprzymierzeniec sklepów internetowych 

Nie ulega wątpliwości, że każdy klient składający zamówienie w danej firmie chciałby, aby zamówiony przez niego produkt – szczególnie wtedy, gdy wykonany jest z delikatnych lub szklanych materiałów, dotarł dokładnie w takim samym stanie jak prezentują to, chociażby zdjęcia zamieszczane na stronie internetowej. Tym sposobem możliwe jest zminimalizowanie zgłoszeń reklamacyjnych, a także negatywnych komentarzy na temat danego przedsiębiorstwa. Klienci dzięki zdobytemu zaufaniu będą wracać z uśmiechem na ustach i polecać produkty kolejnym osobom. Czy w tym przypadku można chcieć czegoś więcej?

 

Obawiasz się, że papier pakowy nie do końca sprosta Twoim wymaganiom? Koniecznie zapoznaj się z ofertą naszych ekologicznych wypełniaczy do paczek, które podobnie, jak papier wykazują działanie ochronne i amortyzujące. 

Zapraszamy jednocześnie do zapoznania się z pozostałymi produktami, jakie posiadamy w swojej ofercie. Znajdziesz tu bowiem produkty wykonane z tektury w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Materiał, jakim jest tektura, nie ma przed nami żadnych tajemnic. Mowa tu m.in. o wytrzymałych i odpornych na zniszczenia opakowaniach kartonowych, które charakteryzują się przede wszystkim uniwersalnym zastosowaniem. Ułatwiają przeprowadzkę, przechowywanie sprzętów, a także diametralnie wpływają na komfort i wysyłkę towarów. Podobnie sytuacja wygląda, jeżeli chodzi o tekturę falistą dostępną w różnych formatach. Satysfakcja i zadowolenie z zakupów są gwarantowane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług!