Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

W ciągłej sprzedaży

Firma Kos-Pak istnieje już blisko 18 lat, ale na rynku tektury funkcjonujemy od aż około 28 lat. Dzięki temu mamy znakomite rozeznanie rynku, stałych dostawców, zadowolonych odbiorców, a przede wszystkim wiedzę i doświadczenie, z którego każdego dnia korzystają nasi Klienci – zarówno hurtowi, jak i detaliczni.

Chcąc spełnić wymagania Klientów, ale także doskonale znając ich potrzeby stale reagujemy na zmiany na rynku tektury i opakowań. Nasz profil działalności dostosowujemy do potrzeb odbiorców, ale też pomagamy naszym Partnerom biznesowym działać na zmieniającym się rynku.

Nasza oferta jest bardzo szeroka, ale najpopularniejsze opakowania, wypełniacze, rodzaje tektury i papieru posiadamy w stałej sprzedaży.

Doceniają to stali Klienci Kos-Pak, którzy mogą liczyć na dostępne u nas „od ręki” produkty, wypełniacze i materiały. Zachęcamy więc do kontaktu, w celu szczegółowego ustalenia, co posiadamy aktualnie do sprzedaży wprost z naszych magazynów.

PRODUKUJEMY WSZYSTKO Z TEKTURY. Z FASONEM!

18 lat doswiadczenia kos-pak

Opakowania tekturowe Warszawa – sprawdź, co oferujemy w sprzedaży

KOS-PAK jest polską, rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku tektury i opakowań. Specjalizujemy się w wykonywaniu niestandardowych, niskoseryjnych opakowań fasonowych z tektury falistej, które inaczej nazywane bywają również opakowaniami z wykrojnika. Zainteresowani klienci w naszej ofercie znajdą również opakowania zbiorcze w wielu formatach – te idealnie sprawdzą się zarówno podczas przeprowadzek, jak i nadawania przesyłek czy przechowywania zróżnicowanych produktów.

Nasza hurtownia tektury gwarantuje duży wybór produktów

Nasza hurtownia opakowań kartonowych warszawa, prowadzi również sprzedaż hurtową i detaliczną tektur falistych w kilkudziesięciu rozmiarach i formatach. Dzięki temu, że zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również produkcją, klienci mogą dopasowywać zamówienia bezpośrednio do swoich potrzeb. Klient od zawsze jest dla nas najważniejszy, a my pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby realizacja zamówienia była zgodna z jego oczekiwaniami. To możliwe zarówno dzięki zdobytemu przez nas doświadczeniu, jak i współpracy z najlepszymi producentami. Klienci oprócz ekspresowej realizacji zamówień i pełnego dopasowania się do wytycznych, doceniają również fachową pomoc oferowaną przez naszych specjalistów. Nie wiesz, jaki model, a może fason lub rozmiar wybrać? Bez obaw ze wszystkim Ci pomożemy! Nasza hurtownia tektury to miejsce przyjazne zarówno osobom, które posiadają wiedzę na temat kartonów, jaki i tym, którzy są całkowicie “zieloni” lub stawiają swoje pierwsze kroki.

Naszym klientom zapewniamy jednocześnie możliwość indywidualnych zamówień „na miarę”, czyli zamówienia specjalne i krótkie terminy realizacji – bez względu na to, jak niesztampowe jest zamówienie. Uwielbiamy stawiać czoła kolejnym wyzwaniom, które stawiają przed nami klienci! Warto wspomnieć również o tym, gdzie mieści się nasza hurtownia opakowań tekturowych. Warszawa ulica ul. Golędzinowska 21 A (Praga-Północ). Oczywiście zapraszamy również do zakładki kontakt, gdzie zamieściliśmy wszystkie niezbędne informacje jak, chociażby numer terenu czy formularz kontaktowy.

Sprawdź ofertę naszej hurtowni opakowań kartonowych – Warszawa to KOS-PAK

Nasza zróżnicowana oferta sprawia, że każdy klient znajdzie tu produkt dla siebie. Doskonale poczują się tu zarówno duże i małe przedsiębiorstwa, jak i osoby indywidualne. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie sprzedaży. 

Oferujemy tekturę falistą standardową i o składach specjalnych. W ciągłej sprzedaży oferujemy wybrane, najpopularniejsze formaty opakowań kartonowych i opakowań z wykrojnika. Warto wspomnieć również o odpowiednim zabezpieczeniu przesyłek, czyli oczywiście naszych ekologicznych wypełniaczach do przesyłek, a także papierze pakowym. Satysfakcja po otworzeniu paczki jest gwarantowana! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także współpracy. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby była możliwie, jak najbardziej owocna i zadowalająca.