Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Trwałe i solidne opakowania kartonowe

Chcesz bezpiecznie i estetycznie wysyłać paczki? A może wkrótce czeka Cię przeprowadzka, a Ty szukasz najwłaściwszego sposobu na przemyślane pakowanie i posegregowanie wszystkich przedmiotów? To niewątpliwa podstawa, aby zapakowane towary i sprzęty dotarły bezpiecznie do celu. Tutaj z pomocą przyjdą zróżnicowane opakowania kartonowe, które posiadamy w naszym asortymencie. Tradycyjnie – bez względu na to, które z nich wybierzesz, możesz mieć pewność, że zostały wykonane z najwyższej jakości, trwałej i odpornej na zniszczenia tektury. To doskonały moment, aby przyjrzeć się nieco bliżej pudełkom kartonowym dostępnym w naszej ofercie. Wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić wybór. Zapraszamy!

Pudełko kartonowe dostępne w Kos-Pak – poznaj naszą ofertę

Znalezienie osoby, która nigdy (chociażby raz) nie korzystała z opakowania kartonowego – w różnych celach – wydaje się w zasadzie niewykonalne. Głównym powodem jest tu przede wszystkim fakt, iż kartonowe pudełka gwarantują wszechstronne i niezwykle uniwersalne zastosowanie. Gigantyczne zapotrzebowanie na towary tego typu sprawiło, że obecnie opakowania tekturowe są w stanie z powodzeniem pomieścić zarówno niewielkie, jak i wielkogabarytowe przedmioty. Z kolei opakowania ozdobne wykonane np. z tektury falistej lub też tradycyjne przyozdobione samodzielnie według własnych preferencji doskonale sprawdzą się podczas pakowania upominku.

Kolejnym punktem naszej krótkiej opowieści o pudłach będą pudełka wysyłkowe, chroniące przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu i zabezpieczające ładunek. Dzięki temu, że Kos-Pak oprócz dystrybucji jest również producentem opakowań kartonowych, mamy możliwość tworzenia towarów w taki sposób, aby były w pełni dopasowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników. Produkcja opiera się na częściowym zautomatyzowaniu, gdzie kluczową rolę odgrywają maszyny pozwalające na dostosowanie specyfikacji produktu do zamówienia. Dlatego też specjalizujemy się w produkcji pudełek fasonowych, czyli pudełek z wykrojnika w dowolnym kształcie, rozmiarze, jakości czy rodzaju materiału. Pudełka fasonowe, podobnie jak opakowania kartonowe doskonale sprawdzą się podczas pakowania przedmiotów, transportu i przechowywania czy archiwizacji dokumentów.

Na tym etapie warto wspomnieć także o pudełkach klapowych o różnej grubości – te szczególnie chętnie wykorzystywane są podczas sprzedaży internetowej, a także w szeroko rozumianym transporcie. Zróżnicowane formaty i formy pozwalają na w zasadzie nieograniczoną wysyłkę wszystkich towarów. Przypomnijmy jednocześnie o tym, że podczas pakowania przedmiotów należy pamiętać nie tylko o dobrze kartonu odpowiedniej wielkości, ale również dokładnym wypełnieniu wszystkich wolnych przestrzeni, a tu z pomocą przyjdą nasze wielofunkcyjne i ekologiczne wypełniacze do paczek. Przekonaj się o tym, że folia bąbelkowa to nie jedyny sposób na zabezpieczenie przedmiotów na czas transportu. Ponadto pudełka klapowe perfekcyjnie sprawdzą się do przechowywania – dają bowiem możliwość łatwego dotarcia do przedmiotów bez konieczności stosowania taśmy klejącej. Oferowane przez nas tanie kartony to jedno z najlepszych rozwiązań, zapewniających pełne bezpieczeństwo, przy jednoczesnym dbaniu o ekologię.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar kartonu?

Podczas zakupu kartonu należy wziąć pod uwagę przede wszystkim rozmiar produktu/towaru, który docelowo znajdzie się w środku. Produkty powinny zmieścić się bez konieczności upychania czy dociskania. Jednak zawartość pod żadnym pozorem nie powinna przemieszczać się w pudle, a wszelkie wolne przestrzenie powinny zostać skrupulatnie wypełnione. Zwykle producenci opakowań kartonowych podają wymiary w następującej kolejności – długość x szerokość x wysokość w milimetrach. To olbrzymie udogodnienie podczas wyboru najwłaściwszego opakowania.

Równie istotnym czynnikiem, na który należy niewątpliwie zwrócić uwagę oprócz zakupu, jest grubość tektury. Najpopularniejsza jest oczywiście tektura trzywarstwowa, ale dostępne są również kartony z tektury pięciowarstwowej, które doskonale sprawdzą się podczas przewożenia ciężkich lub wielkogabarytowych przedmiotów. Trwałe opakowania kartonowe są gwarancją, że przenoszone przedmioty z pewnością nie wylądują na ziemi/podłodze pod wpływem nadmiernego obciążenia czy nie ulegną nieodwracalnemu stłuczeniu lub przemoczeniu. Gwarantujemy, że przestrzeganie tych wskazówek sprawi, że zakup pudełek kartonowych będzie przyjemniejszy, niż kiedykolwiek. Odpowiednio dobrane opakowania kartonowe pozostawiają gigantyczne możliwości związane z ich praktycznym użytkowaniem. W naszej ofercie znajdują się lekkie i ekologiczne opakowania w konkretnych wymiarach, ale nie jest problemem, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów!