Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Pudełka do paczkomatów

Korzystasz z paczkomatów? Wysyłasz, odsyłasz? Wiemy, że zależy ci, aby wszystko dotarło cało i bezpiecznie.

Specjalnie dla wygody naszych klientów mamy w ofercie opakowania kartonowe do wszystkich trzech podstawowych gabarytów: A, B i C.

  • Gabaryt A (najmniejszy) ma rozmiar: 130x85x75
  • Gabaryt B (średni) ma wymiary: 220x220x100, 220x220x150, 250x100x130, 300x300x130, 400x150x120 i 400x400x160
  • Gabaryt C (największy) ma rozmiar: 300x200x340, 320x220x210, 350x350x300, 400x300x280 oraz 460x225x220.

Dodatkowo Kos-Pak poleca wypełniacze tekturowe (sprzedawane na kilogramy) i papier pakowy do przesyłek – dobrze zabezpieczą zawartość każdej paczki, a dodatkowo są ekologiczne i wygodne w użyciu.

PRODUKUJEMY WSZYSTKO Z TEKTURY. Z FASONEM!

Jakie powinny być pudełka do paczkomatów? 

Paczkomaty w ostatnich latach stały się świetną alternatywą dla tradycyjnej poczty, a także przesyłek kurierskich dostarczanych przez kurierów. Ogromne zainteresowanie dostrzec można m.in. w czasie poprzedzającym święta – mnóstwo osób zainteresowanych zakupem zaczyna wówczas szacować, czy zlecona przesyłka, aby na pewno dotrze w zaplanowanym terminie. Bardzo często zdarza się również, że opakowania, w których dostarczane są przesyłki, ulegają zniszczeniu w trakcie transportu, niejednokrotnie niszcząc również zawartość. Powodem jest oczywiście niska jakość opakowania, w którym przesyłka została zapakowana. Czy można temu jakoś zaradzić? Niewątpliwym kluczem do sukcesu okażą się odpowiednie pudełka do paczkomatów. Tym prostym sposobem możliwe jest pozbycie się problemów i nerwów spowodowanych zniszczeniem zawartości paczki. 

Pudełka do paczkomatów – zalety i technologia produkcji 

Łatwe w użyciu, wytrzymałe i niezwykle praktyczne – właśnie takie powinny być pudełka do paczkomatów, które obecnie zamówić można w wielu wielkościach, dopasowanych specjalnie do rodzaju, wymiarów oraz gatunku produktu skierowanego do przesyłki. 

Specjalnie dla wygody naszych klientów do stałej oferty włączyliśmy opakowania kartonowe do wszystkich trzech podstawowych gabarytów: A, B i C podanych wcześniej.

Wszystkie wyprodukowane są z najwyższej jakości tektury, dzięki czemu przesyłka dotrze cała i zdrowa do adresata. Nasze niezawodne pudełka do paczkomatów wyróżniają się przede wszystkim prostą, ale wytrzymałą na wszystkie czynniki zewnętrzne konstrukcją. Kolejną istotną kwestią jest również różnorodność wspomnianych już formatów, a także wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Inne istotne czynniki to neutralne opcje kolorystyczne, a także nieskomplikowany system klejenia zewnętrznego. Warto wspomnieć jednocześnie o niebywale istotnej odporności na czynniki zewnętrzne, zmienne warunki pogodowe, wysokie temperatury czy wilgoć.

Dlaczego to właśnie pudełka do paczkomatów są najlepszą opcją na zapakowanie przesyłki? 

Wszystkie osoby, które chociaż raz skorzystały z paczkomatów, dobrze wiedzą, że ten sposób odbierania przesyłek wiąże się z korzystaniem ze specyficznych szufladek, przegród i drzwi, po otwarciu których mamy dostęp do naszych przesyłek. Wszystkie pudełka do paczkomatów pod względem wielkości dopasowane są w taki sposób, by mogły zostać umieszczone przez kuriera w odpowiedniej skrytce. To właśnie dlatego bardzo rzadko zdarza się, aby ze względu na ponadnormatywną wielkość jakiś produkt nie mógł być umieszczony w paczkomacie – paczka musiałaby mieć wielkość 41 X 38 X 64 cm, gdzie maksymalna waga to 25 kg. Jak więc widać, pudełka do paczkomatów mogą mieć naprawdę duże rozmiary, a dodatkowe zastosowanie wypełniaczy do przesyłek pomoże w maksymalnym stopniu chronić przesyłkę przed ewentualnymi turbulencjami czy agresywnymi wstrząsami w trakcie transportu. Więcej informacji o tym, jak należy wysyłać paczki przeczytasz w naszym artykule: “W czym i jak wysyłać paczki? W odpowiednim kartonie”.

Pudełka do paczkomatów – idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych 

Prężnie i ekspresowo działające sklepy internetowe nie mogą sobie pozwolić na opóźnienia, jeśli chodzi o realizację zamówień. Każdy klient lubi czuć się dopieszczony i otrzymywać zamówione produkty w przeciągu kilku dni od chwili dokonania zakupów. Oczywiście im szybsza będzie wysyłka, tym lepiej. Wybierając pudełka do paczkomatów, należy wybierać przede wszystkim takie modele, aby znacznie ułatwiały i przyspieszały pracę osób zatrudnionych np. na stanowisku ekspedytor sprzedaży wysyłkowej i internetowej. Specjalnie zaprojektowane opakowania kartonowe składa się w zaledwie kilka sekund, niezależnie od ich wielkości. Dodatkowo tekturowa struktura odpowiada za idealną, przyczepność m.in. taśm klejących zabezpieczających pudełko przed nieplanowanym otworzeniem się w trakcie transportu kurierskiego. Wystarczy zaledwie jedna warstwa taśmy, aby pudełko było solidnie zamknięte. Alternatywą mogą być pudełka do paczkomatów, które dzięki swoim nowoczesnym zamknięciom, które połączone są z elementami tworzywa sztucznego, nie potrzebują dodatkowej ochrony w postaci taśmy klejącej. 

Pudełka do paczkomatów na prywatne zamówienia 

Wysokiej jakości pudełka do paczkomatów doskonale sprawdza się także w przypadku osób fizycznych. Oznacza to, że nie są one dedykowane wyłącznie do użytku przedsiębiorstw czy dużych korporacji. Jeśli chcemy wysłać prezent bliskiej osobie, możemy się zdecydować się właśnie na zakup klasycznego pudełka, które z łatwością można ozdobić, nadając mu niepowtarzalny i spersonalizowany charakter. Podarunek w takiej formie bez wątpienia wywoła uśmiech i zaskoczenie na twarzy osoby obdarowywanej.

Na koniec warto wspomnieć, że pudełka do paczkomatów pod kątem technicznym projektowane są w taki sposób, aby można było korzystać z nich wielokrotnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejsza się niekiedy zupełnie nieodpowiedzialne wykorzystywanie naturalnych surowców dla przemysłu. 

Od teraz zapomnisz o problemach związanych z poprawnym zapakowaniem wysyłki.