Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Opakowania dla gastronomii i dostawców

Wszystko, co dobre i pyszne, wymaga odpowiedniego opakowania i traktowania. To właśnie dlatego głównym zadaniem naszych opakowań tekturowych jest codzienne dbanie o to, aby Klienci otrzymywali doskonałe, świeże, pachnące i gorące posiłki. Nasz szeroki asortyment opakowań doskonale nadaje się więc podczas pakowania i transportu żywności. Jeden z naszych Partnerów – sieć Beef&Beer, w naszych pudełkach dostarcza soczyste i smakowite burgery.

Nie ulega wątpliwości, że restauracje obsługujące swoich klientów także na wynos i w trybie mobilnym muszą zadbać o odpowiednie opakowania, w których dostarczane będą zamówienia klientów. Aby ekologiczne opakowania dla gastronomii spełniły swoje funkcje, powinny spełniać kilka nieodłącznych warunków technicznych i praktycznych. Chodzi przede wszystkim o to, by zachować wszelkie zasady higieny. Obcowanie z żywnością niesie ze sobą wymagania, których należy ściśle przestrzegać – dotyczy to także kwestii odpowiedniego pakowania oraz transportu. Jaki wybór, jeśli chodzi o ekologiczne opakowania dla gastronomii, będą miały restauracje czy puby? W tym przypadku wybór jest naprawdę imponujący. Wszystkie produkowane ekologiczne opakowania dla gastronomii wykorzystywać można w zróżnicowany sposób. Powodem jest tu ich wielofunkcyjność oraz odporność na wysokie temperatury, co dla gastronomii jest niewątpliwym priorytetem. Z pomocą tychże opakowań możliwe będzie bezpieczne przetransportowanie zdecydowanej większości potraw w tym m.in. pizzy, zapiekanek, kebabów, hamburgerów, zup, przystawek, dań smażonych i pieczonych, sosów, sałatek,deserów, przysmaków kuchni z całego świata.

Z czego są wykonane ekologiczne opakowania dla gastronomii? 

Swoją unikalność i niezawodność ekologiczne opakowania dla gastronomii oraz wszelkie zamówienia specjalne zawdzięczają materiałom papierniczym w znacznym stopniu pozyskiwanym z recyklingu. Co to oznacza w praktyce? Do produkcji przeznaczony jest papier, który już wcześniej został użyty w celach przemysłowych. Dzięki temu rozwiązaniu można mówić o większej ochronie surowców naturalnych oraz świadomym ich wykorzystywaniu. Po co marnować dodatkowe zasoby drzewne na zwiększoną produkcję papieru, skoro można z powodzeniem przetworzyć to, co trafiło na rynek wcześniej – bez szkody dla naszego zdrowia oraz negatywnego wpływu na komfort codziennego życia? Do produkcji ekologicznych opakowań dla gastronomii wykorzystuje się: 

  • najlepszy papier i tekturę o odpowiednio przetestowanej przez specjalistów gramaturze, 
  • najbardziej sprawdzone folie ochronne, folie aluminiowe i ekologiczne laminaty, 
  • tekturę falistą o zróżnicowanym stopniu grubości,
  • papier matowy,
  • papier lakierowany,
  • tekturę z nadrukami.

Co mogą zawierać ekologiczne opakowania dla gastronomii, czyli specjalne życzenia restauratorów 

Każdy restaurator chce, aby opakowania na żywność stanowiły również formę reklamy. Jest to jak najbardziej zrozumiałe. Proceder ten nierozerwalnie wiąże się z poszukiwaniem pomysłów graficznych, by logo danej firmy gastronomicznej było łatwo zauważalne, czytelne, a zarazem podkreślało wszystkie zalety opakowania. Odpowiednie opakowanie to takie, które zachęca do delektowania się zamówionym przysmakiem. Reklama zapada w pamięć – to niezwykle istotne. To właśnie dlatego wielu właścicieli restauracji po zamówieniu klasycznych opakowań decyduje się na dodatkowe ozdobniki. Ekologiczne opakowania dla gastronomii lub inaczej opakowania kartonowe projektowane są logo z różnej wielkości i w wielu opcjach kolorystycznych. Przyjęło się, że wielobarwny znak firmowy na dużej powierzchni opakowania, np. na pudełku do pizzy, robi na odbiorcach usług gastronomicznych i smakoszach najlepsze wrażenie. Nie zwlekaj i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 

Smacznego i na zdrowie!