Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Opakowania dla gastronomi i dostawców

Wszystko, co dobre i pyszne, wymaga odpowiedniego opakowania i traktowania. To właśnie dlatego tak ważne są odpowiednie opakowania dla gastronomi i dostawców. Głównym zadaniem naszych opakowań tekturowych jest codzienne dbanie o to, aby Klienci otrzymywali doskonałe, świeże, pachnące i gorące posiłki. Nasz szeroki asortyment opakowań doskonale nadaje się więc podczas pakowania i transportu żywności. Jeden z naszych Partnerów – sieć Beef&Beer https://www.facebook.com/BeefandBeerBurgers , w naszych pudełkach dostarcza soczyste i smakowite burgery.

Opakowania dla gastronomi i dostawców

Nie ulega wątpliwości, że restauracje obsługujące swoich klientów także na wynos i w trybie mobilnym muszą zadbać o odpowiednie opakowania, w których dostarczane będą zamówienia klientów. Aby ekologiczne opakowania dla gastronomii spełniły swoje funkcje, powinny spełniać kilka nieodłącznych warunków technicznych i praktycznych. Chodzi przede wszystkim o to, by zachować wszelkie zasady higieny. Obcowanie z żywnością niesie ze sobą wymagania, których należy ściśle przestrzegać – dotyczy to także kwestii odpowiedniego pakowania oraz transportu.

Jaki wybór, jeśli chodzi o ekologiczne opakowania dla gastronomii, będą miały restauracje czy puby? W tym przypadku wybór jest naprawdę imponujący. Wszystkie produkowane ekologiczne opakowania dla gastronomii wykorzystywać można w zróżnicowany sposób. Powodem jest tu ich wielofunkcyjność oraz odporność na wysokie temperatury, co dla gastronomii jest niewątpliwym priorytetem. Z pomocą tychże opakowań możliwe będzie bezpieczne przetransportowanie zdecydowanej większości potraw w tym m.in. pizzy, zapiekanek, kebabów, hamburgerów, zup, przystawek, dań smażonych i pieczonych, sosów, sałatek, deserów, przysmaków kuchni z całego świata.

Z czego są wykonane ekologiczne opakowania dla gastronomi i dostawców? 

Swoją unikalność i niezawodność ekologiczne opakowania dla gastronomii oraz wszelkie zamówienia specjalne zawdzięczają materiałom papierniczym w znacznym stopniu pozyskiwanym z recyklingu. Co to oznacza w praktyce? Do produkcji przeznaczony jest papier, który już wcześniej został użyty w celach przemysłowych. Dzięki temu rozwiązaniu można mówić o większej ochronie surowców naturalnych oraz świadomym ich wykorzystywaniu. Po co marnować dodatkowe zasoby drzewne na zwiększoną produkcję papieru, skoro można z powodzeniem przetworzyć to, co trafiło na rynek wcześniej – bez szkody dla naszego zdrowia oraz negatywnego wpływu na komfort codziennego życia?

Do produkcji ekologicznych opakowań dla gastronomii wykorzystuje się: 

  • najlepszy papier i tekturę o odpowiednio przetestowanej przez specjalistów gramaturze, 
  • najbardziej sprawdzone folie ochronne, folie aluminiowe i ekologiczne laminaty, 
  • tekturę falistą o zróżnicowanym stopniu grubości,
  • papier matowy,
  • papier lakierowany,
  • tekturę z nadrukami.

Co mogą zawierać ekologiczne opakowania dla gastronomi i dostawców, czyli specjalne życzenia restauratorów 

Każdy restaurator chce, aby opakowania na żywność stanowiły również formę reklamy. Jest to jak najbardziej zrozumiałe. Proceder ten nierozerwalnie wiąże się z poszukiwaniem pomysłów graficznych, by logo danej firmy gastronomicznej było łatwo zauważalne, czytelne, a zarazem podkreślało wszystkie zalety opakowania. Odpowiednie opakowanie to takie, które zachęca do delektowania się zamówionym przysmakiem.

Reklama zapada w pamięć – to niezwykle istotne. To właśnie dlatego wielu właścicieli restauracji po zamówieniu klasycznych opakowań decyduje się na dodatkowe ozdobniki. Ekologiczne opakowania dla gastronomii lub inaczej opakowania kartonowe projektowane są logo z różnej wielkości i w wielu opcjach kolorystycznych. Przyjęło się, że wielobarwny znak firmowy na dużej powierzchni opakowania, np. na pudełku do pizzy, robi na odbiorcach usług gastronomicznych i smakoszach najlepsze wrażenie. Nie zwlekaj i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Opakowania z tektury falistej są nie tylko trwałe, ale również ekonomiczne. Dzięki stosunkowo niskim kosztom produkcji i możliwości masowej produkcji, są one bardziej efektywne kosztowo w porównaniu do innych rodzajów opakowań. Wybierając opakowania z tektury falistej, oszczędzasz pieniądze bez rezygnacji z wysokiej jakości i skutecznej ochrony towarów.

Opakowania z tektury falistej oferowane przez Kos-Pak są doskonałym rozwiązaniem dla branży dostaw. Wytrzymałość, elastyczność, zrównoważony charakter i efektywność kosztowa czynią je niezastąpionymi dla skutecznej i bezpiecznej logistyki. Wybierając opakowania z tektury falistej, zapewniasz ochronę dla przewożonych towarów i przyczyniasz się do zrównoważonego rozwoju. Skorzystaj z naszych rozwiązań, aby usprawnić swoje procesy dostaw i osiągnąć lepsze wyniki w branży logistycznej.

Smacznego i na zdrowie!