Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Oferta dla firm, agencji i sklepów internetowych

Firma Kos-Pak działa na rynku od około 18 lat, ale nasza wiedza i doświadczenie sięgają jeszcze dalej.

W port folio mamy wiele udanych realizacji, a naszymi Partnerami biznesowymi są zarówno duże firmy, jak i małe, butikowe agencje.

Naszym Klientom służymy profesjonalną obsługą na każdym etapie współpracy. Możemy zarówno pomóc dobrać odpowiedni materiał (jakość, wytrzymałość, grubość, kierunek fali), jak i dopasować najlepsze opakowanie do waszych potrzeb.

Posiadamy dziesiątki wykrojników, dzięki czemu oferujemy naprawdę dużą liczbę wzorów i rozmiarów opakowań, ale możemy też zająć się zaprojektowaniem czegoś na specjalne zamówienie.

Ekskluzywne pudełka na butelki z alkoholem, eleganckie opakowania na prezenty, oryginalne pudełka na gadżety firmowe, przesyłki paczkomatami, oraz małe i duże pudełka w każdym kształcie na różne produkty – od biżuterii po ubrania i wiele, wiele innych gotowych rozwiązań oferujemy m. in. agencjom reklamowym, drobnym i hurtowym producentom, sklepom internetowym i wszystkim, którzy potrzebują cokolwiek zapakować, wysłać, lub zabezpieczyć zawartość.

Niezależnie co i ile produkujesz, albo wysyłasz – Kos-Pak przygotuje ofertę specjalnie dla ciebie. PRODUKUJEMY WSZYSTKO Z TEKTURY. Z FASONEM!