Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Oferta dla firm, agencji i sklepów internetowych

Mimo że jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji opakowań z tektury, to od lat z powodzeniem zajmujemy się z także handlem tekturą. Przez 18 lat doświadczenia na rynku tektury i opakowań udało nam się zdobyć zaufanie zarówno wielu dużych i średnich odbiorców hurtowych, jak i małych odbiorców detalicznych. Bez względu na to, o jakim kliencie mówimy, do każdego podchodzimy dokładnie w taki sam sposób. Żadnego zapytania nie pozostawiamy bez odpowiedzi, a wszystkie zamówienia traktujemy indywidualnie, nadając im dokładnie taką samą rangę. Potrzeby każdego klienta są dla nas tak samo ważne. Właśnie dlatego z tak dużą dokładnością i precyzją przykładamy się do realizacji wszystkich wytycznych – zarówno na etapie wykonywania, jak i projektowania.

PRODUKUJEMY WSZYSTKO Z TEKTURY. Z FASONEM!

Nasza hurtownia opakowań kartonowych warszawa to gwarancja zadowolenia

Jesteśmy niewielką, ale profesjonalną i elastyczną firmą, która na pierwszym miejscu stawia klienta i jego indywidualne potrzeby. Niezależnie, czy potrzebujesz opakowań na autorską biżuterię, butelki z ekskluzywnym alkoholem, firmowe gadżety, eleganckie prezenty, produkty spożywcze, czy meble – zawsze chętnie pomożemy. Nasze produkty wyróżniają się dużą wytrzymałością, odpornością i perfekcyjnym wykonaniem.

 

Nasza hurtownia opakowań kartonowych warszawa specjalizuje się w produkcji opakowań fasonowych – w ofercie posiadamy naprawdę wiele wykrojników (ponad 200!), z których wyprodukujemy dla ciebie wiele rozmiarów i kształtów opakowań, ale też możemy pomóc ci przygotować wykrojnik dopasowany do twoich potrzeb. Poszukujesz trwałego opakowania, który sprawi, że nadawane przez Ciebie przesyłki dotrą do odbiorcy w nienaruszonym stanie? Doskonale się składa, ponieważ w ofercie posiadamy zróżnicowane modele opakowań kartonowych, ale realizujemy też zamówienia specjalne – wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom i wymaganiom nawet najbardziej wymagających czy niezdecydowanych klientów.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest właściwe zabezpieczenie przesyłki. Nieprzypadkowo w ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się ekologiczne wypełniacze do paczek, a także papier pakowy. Zależy Ci na tym, aby możliwie w jak największym stopniu amortyzować wstrząsy czy obicia? Wszystko jest możliwe, stosując trwałe i właściwe środki ochronne!

KOS-PAK, czyli producent opakowań kartonowych warszawa

Dzięki temu, że KOS-PAK produkuje opakowania samodzielnie, obsługujemy zarówno klientów potrzebujących małych nakładów, jak i firm wymagających ilości hurtowych. Skontaktuj się z nami, a pomożemy ci w wyborze opakowania oraz wyprodukujemy dla ciebie tyle, ile potrzebujesz, a nasze wypełniacze pomogą ci odpowiednio zabezpieczyć zawartość. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt. Zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie zarówno dużym, jak i mniejszym firmom, które pragną znaleźć najwłaściwsze i oczywiście – najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie. To możliwe dzięki temu, że prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową! Dzięki temu, że jesteśmy producentem opakowań kartonowych warszawa z powodzeniem możesz dopasowywać zamawiane ilości do faktycznego zapotrzebowania. Dołożymy wszelkich starań, aby kompleksowo i w możliwie jak najszybszym czasie dokonać realizacji zamówienia. Wszystko po to, aby klient czuł satysfakcję i zadowolenie z dokonanych zakupów w naszym sklepie internetowym!

Skontaktuj się z nami, a pomożemy ci w wyborze opakowania oraz wyprodukujemy dla ciebie tyle, ile potrzebujesz, a nasze wypełniacze pomogą ci odpowiednio zabezpieczyć zawartość.