Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Koniec z szyciem – Fasonujemy na miarę

Wyjątkowe czasy wymagają szczególnego podejścia. Znamy potrzeby Klientów, gdyż z rynkiem tektury jesteśmy związani już blisko 30 lat.

Wiemy jak zmieniają się trendy, potrzeby i oczekiwania. Kos-Pak jest rodzinną firmą, mogącą elastycznie dopasować się do nowych realiów rynku.

W zależności od potrzeb naszych odbiorców, oferujemy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i ilości hurtowe tektury falistej, ekologicznych wypełniaczy kartonowych, oraz papieru do pakowania.

Kos-Pak posiadamy bardzo bogaty wybór (ponad 200 rodzajów) wykrojników dzięki czemu możemy zaproponować wiele rodzajów opakowań praktycznie do wszystkiego, ale w przypadku wyjątkowych potrzeb możemy też pomóc w przygotowaniu specjalnego wykrojnika.

Współpracujemy z dużymi i małymi odbiorcami, oferując kompleksową obsługą od pomocy w wyborze materiałów i wzorów, przez produkcję, po dostarczenie produktów do Klienta.

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy tylko część z produkowanych przez nas opakowań – po szczegóły prosimy dzwonić, bądź pisać.

Dzięki naszej technologii i organizacji pracy dla nas nie ma ani zbyt dużych, ani zbyt małych nakładów, ani „typowych”, ani „skomplikowanych” projektów.

Możemy wyprodukować każde opakowanie, w ilości jakiej potrzebujesz PRODUKUJEMY WSZYSTKO Z TEKTURY. Z FASONEM!