Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Koniec z szyciem – Fasonujemy na miarę

Wyjątkowe czasy wymagają szczególnego podejścia. Znamy potrzeby Klientów, gdyż z rynkiem tektury jesteśmy związani już blisko 30 lat. Wiemy, jak zmieniają się trendy, potrzeby i oczekiwania. KOS-PAK to warszawska firma, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku tektur i opakowań do przeprowadzki. Nasi klienci mają skorzystać możliwość skorzystania także z zamówień niestandardowych opakowań fasonowych z tektury falistej, dzięki czemu będą w pełni dopasowane do potrzeb i oczekiwań indywidualnych klientów oraz dużych przedsiębiorstw. 

PRODUKUJEMY WSZYSTKO Z TEKTURY. Z FASONEM!

Przypomnijmy tylko, że są to opakowania fasonowe, czyli inaczej opakowania z wykrojnika. Przechowywanie i bezpieczna wysyłka przesyłek jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna! Dodatkowo prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną – wszystko po to, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Zadowolenie i satysfakcja z zakupów od zawsze jest dla nas priorytetem! Realizacja zamówień “na miarę”, a także ekspresowe wykonanie są naszymi znakami charakterystycznymi.

KOS-PAK, czyli pełne dopasowanie do potrzeb klientów

W ofercie posiadamy tekturę falistą o zróżnicowanych wymiarach, a także opakowania kartonowe, które gwarantują wszechstronne zastosowanie. Z powodzeniem wykorzystasz je podczas transportu niewielkich przesyłek oraz tych wielkogabarytowych i znacznie cięższych. Doskonale sprawdzą się również jako opakowania do przeprowadzki. Funkcjonalne opakowania z zazębiającymi się klapami z góry i dołu łatwo się składają, są wytrzymałe i tworzone z myślą o ekologii. Klienci mogą wybierać spośród różnych modeli, rodzajów i rozmiarów – dotyczy to również naszego uniwersalnego papieru pakowego w paczkach lub arkuszach na palecie. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą obszerną kategorią, jaką są zamówienia specjalne, czyli wszystko to, czego potrzebujesz z tektury! Spełniamy nawet najbardziej szalone i niestandardowe oczekiwania. Przekonaj się o tym jeszcze dziś. 

Producent wypełniaczy kartonowych i… nie tylko!

To oczywiście nie wszystko. Ponadto w naszym sklepie internetowym posiadamy ekologiczne wypełniacze do paczek, które są gwarancją, że wysłana przez Ciebie przesyłka dotrze do odbiorcy w zupełnie nienaruszonym stanie. To również doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców prowadzących swój własny sklep internetowy. Satysfakcja klientów po otworzeniu zamówienia sprawi, że ci z radością powrócą podczas dokonywania kolejnych zakupów online. Dokładność i precyzja związana z pakowaniem przesyłek to klucz do sukcesu. Planujesz remont mieszkania? Doskonale się składa! Odpowiednie zabezpieczenie poszczególnych pomieszczeń, drzwi i okien to absolutna podstawa. Pomożemy Ci dobrać tekturę, dzięki której z powodzeniem ochronisz wszystkie sprzęty i elementy wyposażenia. Bezpieczeństwo to podstawa i olbrzymia oszczędność finansowa – o tym należy bezwzględnie pamiętać.