Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Funkcjonalne kartony i wypełniacze do pudełek przeprowadzkowych

Przeprowadzasz się? Zmieniasz mieszkanie? A może przenosisz biuro? Wiemy, że może to być uciążliwe, ale nasze produkty mogą ci znacznie ułatwić zadanie.  Wytrzymałe pudełka z tektury różnej wielkości pomogą ci spakować książki, ubrania, dokumenty, zabawki i wszystko to, co musisz ze sobą zabrać.

Wypełniacze tekturowe do paczek zabezpieczą twoje przedmioty – także te najdelikatniejsze – szklane i najcenniejsze.

Większe kawałki tektury z rolki umożliwią ci odpowiednie zabezpieczenie mebli i większych przedmiotów oraz podłóg, drzwi i okien. Papierem pakowym okryjesz wszystko, co nie powinno się zabrudzić i zakurzyć.

Pozwól sobie pomóc – produkty Kos-Pak są wykonane z odpowiedniej jakości materiałów, a większe bezpieczeństwo twoich rzeczy, to mniej stresu dla ciebie, oszczędność czasu i pieniędzy.

PRODUKUJEMY WSZYSTKO Z TEKTURY. Z FASONEM!

Wypełniacze do pudełek przeprowadzkowych? Obowiązkowy element podczas przeprowadzki!

Przeprowadzka zawsze niesie ze sobą pewne ryzyko. Musimy we właściwy sposób zadbać o bezpieczne zapakowanie mebli oraz delikatnych przedmiotów codziennego użytku. Chyba wszystkim dały się we znaki problemy ze zniszczeniami na meblach lub delikatnych powierzchniach, które nie zostały zabezpieczone we właściwy sposób. Więcej informacji na ten temat, przeczytasz w naszym artykule: “Remontujesz? Zabezpiecz meble i mieszkanie”. 

Nie ulega wątpliwości, że bardzo trudno byłoby funkcjonować w nowej przestrzeni z poobijanymi meblami, które zaledwie chwilę wcześniej prezentowały się w zasadzie nienagannie. Cóż, pora wyciągnąć wnioski na przyszłość. W kolejnych przeprowadzkach pomocny będzie specjalny wypełniacz do pudełek przeprowadzkowych, a przy meblach wielkogabarytowych nasze kawałki tektury z rolki. Wykorzystywać je zresztą można na wiele sposobów! 

Do czego stosujemy wypełniacz do pudełek przeprowadzkowych? 

Wszystko, co pakujemy w celach transportowych, wymaga odpowiedniego systemu zabezpieczeń. Szczególną uwagę poświęcić trzeba powierzchniom szklanym oraz tym, które najbardziej narażone są na wszelkie zarysowania. Lekkie i tanie wypełniacze do paczek przeprowadzkowych wykorzystamy, gdy: 

 • musimy spakować do kartonów szklane i porcelanowe naczynia, 
 • pakujemy części meblowe wykonane z delikatnego drewna, 
 • umieszczamy w kartonach przedmioty z tworzywa sztucznego lub blachy, 
 • pakujemy elementy domowej architektury, które kiepsko odnajdują się w sąsiedztwie innych kształtów i materii,
 • pakujemy sprzęty domowe, audiowizualne, sprzęty informatyczne, urządzenia elektryczne,
 • gromadzimy na czas przeprowadzki delikatne pamiątki rodzinne w kartonach.

W jakiej ilości kupić kartony i wypełniacze do pudełek przeprowadzkowych? 

Wszystko jest kwestią niebywale indywidualną i w dużej mierze zależy od tego, jak wiele rzeczy i sprzętów mamy do przewiezienia. Spore ilości kartonów i wypełniaczy do pudełek przeprowadzkowych z pewnością przydadzą się w momencie, gdy liczba niezbędnych do spakowania i przewiezienia mebli, akcesoriów i gadżetów będzie większa, niż mogłoby się wydawać. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem wydaje się wstępne oszacowanie tego, ile przedmiotów zmieści się w danym pudle i czy zostanie jeszcze wolna przestrzeń, którą należy wypełnić. Mimo że, zdecydowaną większość uszczerbków powstałych w wyniku nieuwagi przy przeprowadzkach można skutecznie zamaskować, to nie da się też ukryć, że wiążą się z tym pewnymi kosztami. Po co więc przepłacać – bezpieczniej jest od razu chronić i zapobiegać ryzyku nieszczęśliwych wypadków – zwłaszcza w czasie przenoszenia rzeczy w wąskich przestrzeniach, gdzie trzeba uważać, niemal na każdym kroku.

Czemu wypełniacz do pudełek przeprowadzkowych zawdzięcza swoją skuteczność? 

Dlaczego odpowiednio dobrane kartony i wysokiej jakości wypełniacze do pudełek przeprowadzkowych sprawdzą się w każdej sytuacji związanej z przeprowadzkami oraz transportem? Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, że: 

 • wszystkie rodzaje kartonów, tektura falista czy wypełniacze dostępnych w naszej ofercie są trwałe i przeznaczone do wielokrotnego zastosowania,
 • drobinki papierowe są bardzo lekkie, dzięki czemu można kupić bardzo dużo surowca za niewielkie pieniądze,
 • ekologiczne wypełniacze, gdy nie będą nam już potrzebne, wykorzystać można jako rozpałkę do pieca w kotłowni – podobnie jak kartony,
 • drobinki papieru nie pozostawiają żadnych śladów na chronionych powierzchniach, nie trzeba obawiać się zarysowań,
 • wypełniacze do pudełek przeprowadzkowych nie zwiększają ciężaru paczki.

Przeprowadzka z kartonem i wypełniaczem do pudełek – szybko i solidnie 

Drobne wypełniacze z powodzeniem chronią i “owiną” przedmiot ze wszystkich możliwych stron. Dzięki temu możemy być pewni, że rogi i krawędzie pozostają całe i nienaruszone a powierzchnia wolna będzie od zarysowań. Wypełniacze mogą być wykonane nie tylko z papieru, ale również z tworzyw sztucznych. Z uwagi na konieczność ochrony środowiska naturalnego na każdym kroku – polecamy do regularnego zastosowania właśnie tę pierwszą opcję. Zamiast kupować kilometry papieru pakowego, lepiej od razu zastąpić go właściwym wypełniaczem. 

Z kolei idealny karton przeprowadzkowy to przede wszystkim ten, który charakteryzuje się praktycznością i wytrzymałością. Dzięki nim możliwe jest bezpieczne przenoszenie i przetransportowanie z jednego miejsca do drugiego. Oczywiście im większe i wytrzymalsze będą kartony, tym znacznie więcej przedmiotów pomieszczą. Kluczowe jest również odpowiednie rozmieszczenie przedmiotów, dzięki czemu być może uda się ich pomieścić jeszcze więcej, niż było to zaplanowane. Bezpieczne przenoszenie przedmiotów z jednego miejsca w drugie gwarantują solidne kartony w tym m.in. kartony z pięciowarstwowej tektury falistej. Tym sposobem użytkownicy mogą mieć pewność, że pudło nie ulegnie zniszczeniu czy pęknięciu. Zapoznaj się z naszą zróżnicowaną ofertą!