Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Ekologia jest dla nas ważna

Tektura jak i papier to jedne z najbardziej ekologicznych materiałów. Tektura falista jest trwała i wytrzymała, dzięki czemu nasze opakowania i wypełniacze do paczek nadają się do wielokrotnego wykorzystania, a i ulegają biodegradacji.

Jesteśmy polską, rodzinną firmą. Dbałość o środowisko i jakość życia jest dla nas ważna, dlatego wytwarzamy produkty ekologiczne i dobrej jakości.

Produkowane przez nas wypełniacze do przesyłek są doskonałą alternatywą dla wypełniaczy z tworzyw sztucznych, tektura zaś jest ekologiczna, atrakcyjna i zawsze na czasie.

Używanie materiałów naturalnych, ulegających biodegradacji, to nie tylko moda, ale i konieczność. Używając produktów z tektury falistej nie tylko wybierasz sprawdzoną jakość, ale też troskę o środowisko naturalne.

Również produkowane przez nas i oferowane w sprzedaży ekologiczne wypełniacze do paczek wytwarzamy z tektury, która w ten sposób zostaje wykorzystana po raz kolejny.

Polecamy wyroby Kos-Pak nie tylko gdy cenisz profesjonalizm i jakość, ale również troszczysz się o naszą wspólną planetę.

PRODUKUJEMY WSZYSTKO Z TEKTURY. Z FASONEM!