Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt
Drap-Pak-drapak-dla-kotow
Drap-Pak drapak dla kotów

Drap-Pak drapak dla kotów stworzony z miłością

 1. Co to jest Drap-Pak?
 2. Dlaczego warto zadbać o swojego kota?
 3. Na czym polega wyjątkowość Drap-Paka?
 4. Rozmiary i ceny.
 5. Rekomendacje.

Drap-Pak to wyjątkowy drapak dla kotów stworzony z miłością i z myślą o szczęściu i dobrostanie Twoich czworonożnych przyjaciół.

Drap-Pak zaprojektowany został w oparciu o wieloletnie doświadczenie w zaspokajaniu potrzeb nawet najbardziej wybrednych kotków – puchate stworzonka wprost uwielbiają Drap-Pak już od pierwszego kontaktu!

Drap-Pak produkowany jest z bezpiecznej i ekologicznej tektury falistej – koty wprost uwielbiają ten materiał. Równocześnie jest on bezpieczny i przyjazny dla środowiska.
Na Drap-Paku Twój kot będzie chętnie leżał, spał, ścierał pazurki, wylegiwał się i odstresowywał – po prostu będzie szczęśliwy.

Koniec z podrapanymi meblami, pozaciąganymi firankami i tapicerką. Koty nie tylko uwielbiają leżeć na Drap-Paku, ale (jak sama nazwa wskazuje) także go drapać. Ścierając sobie o niego pazurki, Twój mruczący przyjaciel nie tylko się odstresuje, ale też będzie zdrowszy i bardziej zrelaksowany.

Drap-Pak jest równocześnie trwały, estetyczny i komfortowy dla Twojego podopiecznego. To naprawdę solidny drapak dla kota.

Drap-Pak-drapak-dla-kotów
Drap-Pak drapak dla kotów

Szczęśliwy kot na Drap-Paku, z Kos-Paku

Drap-Pak drapak dla kotów produkowany jest RĘCZNIE W POLSCE, w różnych rozmiarach, by zadowolić każdego kota (i jego właściciela/człowieka).
Największe rozmiary ( Drapak dla kota XXL ) dedykowane są dla naprawdę największych ras kotów i przetestowane z powodzeniem między innymi przez kilkunastokilogramowe Maine Coony.

Cennik

Drap-Pak dostępny jest w następujących rozmiarach:

 • Długość 30 cm, cena 1 szt. – 75 zł brutto
 • Długość 40 cm, cena 1 szt. – 100 zł brutto
 • Długość 50 cm, cena 1 szt. – 125 zł brutto
 • Długość 60 cm, cena 1 szt. – 150 zł brutto (dla dużych ras)
  W przypadku indywidulanych potrzeb, wykraczających poza standardowy cennik prosimy o kontakt.

Drap-Pak drapak dla kotów ma kształt opracowany na podstawie wieloletnich obserwacji zachowań i przyzwyczajeń oraz znajomości potrzeb kotów.
Charakterystyczny kształt Drap-Paka odpowiada na potrzeby anatomiczne budowy kotów, a materiał z którego jest ręcznie produkowany (tektura falista) jest przez koty wręcz ubóstwiany.

Drap-Pak drapak dla kotów jest owocem współpracy dyplomowanej psycholożki zwierząt, właścicielki i miłośniczki kotów, właścicielki WI&WA mascotas https://www.facebook.com/WIWAMASCOTAS i firmy Kos-Pak http://www.kos-pak.com– polskiego, rodzinnego producenta opakowań z tektury falistej.

Dzięki temu możecie mieć pewność, że Wasz kot otrzyma produkt bezpieczny, sprawdzony i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów.

Drap-Pak – wybór najlepszych

Z Drap-Paków korzystają już z powodzeniem koty w najlepszych hodowlach kotów rasowych (na przykład British Shorthair Cattery Klaudynka PL https://briklaudynka.wixsite.com/cats?fbclid=IwAR1NokI5ZRG9it8um_zcN-JGGh0AXzZdDFqDq8JVllQ-fZjnr2qc-ppv1pQ i Simply Cat PL Maine Coon Cattery https://www.facebook.com/profile.php?id=100070790801301) oraz hotelach dla kotów (na przykład Puffkowo Domowy hotel dla kotów https://www.puffkowo.pl/).

Koty są z nich tak bardzo zadowolone, że czasem wręcz nie chcą się rozstać z ukochanym legowiskiem, gdy nadchodzi czas podróży do stałego domu.

Gwarancja szczęścia

Drap-Pak drapak dla kotów powstał z miłości do kotów z jednej strony oraz z profesjonalnej wiedzy i fachowego podejścia z drugiej.

Jesteśmy producentem Drap-Paka, a mało który drapak dla kota OLX, czy Allegro drapak dla KOTA, a tym bardziej ogłoszenia w stylu „Oddam drapak dla kota”, czy „OLX drapak dla kota za darmo” sprawdzi się tak jak nasz produkt.
Gwarantujemy, że na Drap-Paku Twój kot będzie szczęśliwy.

Uniwersalność i wszechstronność
Wyroby z tektury falistej mogą znaleźć zastosowanie praktycznie we wszystkich branżach i sferach życia. Mogą być używane jako narzędzia marketingowe, prezenty firmowe, elementy wystawiennicze na targach, dekoracje na eventach i pomoce dydaktyczne w szkołach. Ich wszechstronność sprawia, że są cenione przez różne grupy odbiorców.

Drapaki z tektury falistej to ekologiczne i kreatywne rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w dzisiejsze trendy. Ich różnorodność, pomysłowość, kreatywność, uniwersalność i wszechstronność sprawiają, że są one idealnym wyborem dla firm i osób poszukujących unikalnych rozwiązań.
Wykorzystując drap-pak drapak dla kotów z tektury falistej, wyrażasz swoją troskę o środowisko, jednocześnie podkreślając swoją kreatywność i oryginalność.
Skorzystaj z ekologicznej kreatywności, sięgnij po gadżety z tektury falistej od Kos-Pak i wyróżnij się w tłumie!