Telefon
+48 602 622 644
+48 604 882 778
Godziny otwarcia
Pn - Cz.: 8:00 - 16:00
Pt.: 8:00 - 14:00
Adres
ul. Golędzinowska 21 A
03-302 Warszawa
Kontakt

Cuda z tektury? Tak, to możliwe!

Podobno cuda się nie zdarzają, ale w Kos-Pak wiemy, że z tektury można robić naprawdę cudowne rzeczy. Dzięki temu, że tektura falista jest materiałem wytrzymałym, mocnym, a przy tym ekologicznym, świetnie nadaje się do tworzenia między innymi designerskich i modnych mebli, ozdób i elementów wyposażenia.

Wielu producentów – Klientów Kos-Pak, kupuje u nas tekturę falistą, z której wykonują oryginalne i trwałe meble, akcesoria do domu i biura, ozdoby, zabawki, a także np. domki i drapaki dla kotów. W zastosowaniu tektury ogranicza w zasadzie tylko wyobraźnia. Artykuły z naszej tektury kupić można w wielu sklepach, w tym internetowych, oglądać na wystawach i targach.

Cuda z tektury

O jakości i trwałości tektury przekonało się już wiele osób, a moda na ekologię doskonale wykorzystuje jej naturalne cechy. Tektura falista jest materiałem łatwym w obróbce, a równocześnie dającym wiele możliwości. W Kos-Pak zawsze pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj i wymiar tektury falistej, wypełniaczy i papieru. 

Produkcja tektury falistej na szeroką skalę wiąże się z wieloma rozbudowanymi przedsięwzięciami, na które statystyczni konsumenci nie zwracają zbyt dużej uwagi. Kupując jeden prosty kartonik na przesyłkę kurierską, nawet nie zastanawiamy się, jak wiele etapów musi przejść, by zostać dopuszczonym do użytku. Zanim producent tektury falistej podbije określoną pieczęcią swoją markę – musi dokonać określonych wyborów jednoznacznie obrazujących jego renomę. Jak wybiera się surowce papierowe do tworzenia tektury na opakowania? Czy technologia projektowania i tworzenia opakowań z tektury w ciągu ostatnich lat bardzo się zmieniła? 

Producent tektury falistej – główne zadania 

Każdy producent tektury falistej staje przed trudnym zadaniem stworzenia jedynej w swoim rodzaju, unikalnej oferty, która pozwoli mu znaleźć chętnych do zakupu surowca. Tektura falista może być sprzedawana w pojedynczych arkuszach różnej wielkości, ale jeszcze większym zainteresowaniem cieszą się już gotowe, zaprojektowane opakowania z tego naturalnego tworzywa. Trzeba zaznaczyć, że współcześnie produkowana tektura falista w znacznej części powstaje z recyklingu, co jeszcze przed kilkudziesięcioma laty nie było tak oczywiste. 

Zmiany klimatu, nagłaśnianie problemów związanych z ekologią oraz zbyt drastyczne niszczenie lasów to zjawiska, które przyczyniły się do kładzenia zwiększonego nacisku na to, by wykorzystane wcześniej surowce papierowe odpowiednio przekształcać pod kątem pozyskiwania tektury bez niszczenia naturalnych środowisk drzewnych. Współcześnie produkowana tektura falista ma w swoim składzie nie tylko wysuszone drewno oraz papier z recyklingu. Znajduje się w niej cała masa ulepszaczy chemicznych, dzięki którym już niewielka ilość mas celulozowych różnego typu może zostać przemieniona w papier pakowy lub tekturę. 

Producent tektury falistej – jak składać u niego zamówienia? 

Renomowany producent tektury falistej, jeśli dysponuje halą fabryczną, na której zatrudnia zespół pracowników, posiadać będzie również całe zaplecze biurowe z osobami odpowiedzialnymi za marketing. Często zdarza się, że producent tektury falistej sam jest pracownikiem biurowym na czele zespołu, co daje mu komfort pracy w postaci kontroli i wglądu we wszystkie działy biznesu. Zamówienia na tekturę falistą bardzo łatwo składa się przez stronę internetową. Na większości stron producentów tektury i papieru zauważyliśmy charakterystyczną prawidłowość. Otóż istnieje opcja automatycznego wyboru rodzaju tektury lub opakowania bez konieczności wpisywania wartości liczbowych, wymiarów czy rodzaju papieru. Z przedstawionych opcji po prostu wybieramy to, co nam najbardziej odpowiada. A jeśli mamy nietypowe zamówienia specjalne, którego zobrazowania nie znaleźliśmy w propozycjach producenta – zawsze możemy sprawę przedstawić drogą mailową. 

Producent tektury falistej – co zyskujesz przy składaniu zamówienia? 

Wchodząc we współpracę z producentem tektury falistej jako właściciel sklepu internetowego, zyskujesz: 

  • solidne i trwałe zaopatrzenie w opakowania wszelkiego rodzaj, 
  • bogatą różnorodność dopasowaną do typu produktów, które zamierzasz sprzedawać,
  • regularne dostawy partii opakowań pod wskazany adres przedsiębiorstwa,
  • opakowania tekturowe i papierowe z dopasowanymi zabezpieczeniami, by były trwałe i odporne na nieoczekiwane sytuacje, 
  • szybką realizację zamówionych materiałów,
  • dostęp do najnowocześniejszych i najaktualniejszych rozwiązań, jeśli chodzi o opakowania,
  • komfort przygotowywania własnych produktów do wysyłki, opakowania i surowce papierowe docierają zawsze na czas, a nawet z wyprzedzeniem.

Współpraca z zaufanym producentem tektury falistej pozwala pozbyć się zmartwień, jeśli chodzi o dobrego dostawcę opakowań. Raz rozpoczęta relacja handlowa ma szansę rozwinąć się na długie lata. 

PRODUKUJEMY WSZYSTKO Z TEKTURY. Z FASONEM!